Solar Sistem Entegrasyonlu
Dünya’nın İlk Elektrikli Araç Şarj Cihazı!

Zappi fark yaratan bir Elektrikli Araç Şarj Cihazıdır. Sadece standart enerji ile çalışan bir şarj istasyonu pozisyonunda kalmaz aynı zamanda Solar PV sistemlerden yada Rüzgar üretiminden üretilen %100 yeşil enerjiyi aracı şarj ederken kullanmak için istenen modlara sahiptir. Kurulumu oldukça kolay olan Zappi kullanıcı dostu bir üründür. Şebekeden enerji alan standart elektrikli araç şarj cihazı olarak da sizlere en ideal şarj keyfini sunmaktadır. Myenergie mobil uygulaması ile cihazınızı şarj ederken tüm gerekli fonksiyonları mobil telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Ürünümüz Myenergie Türkiye partneridir.Ürünlerimizin tamamı Avrupa’da üretilmektedir.

Ürünümüzün 3 şarj modu bulunmaktadır.

Eco modu:


Bu mod hem yenilenebilir enerji hem de şebeke enerjisinin karışımı ile aracı besler.Eco modu şebeke enerji kullanımını en aza indirir.Dilerseniz %100 yenilenebilir enerji ile de aracınızı bu modda şarj edebilirsiniz.Şarj gücü üretilen ve evin diğer kısımlarında kullanılan enerjiye göre sürekli ayarlanır.Enerji üretimi 1,4 kilowattt altına düşerse şebekeden bir miktar güç çekilerek şarj devam edecektir.


Eco+ modu


Şarj gücü evin herhangi bir yerindeki üretim veya güç tüketimindeki değişikliklere yanıt olarak sürekli ayarlanır.Çok fazla şebeke gücüne ihtiyaç var ise şarj duraklatılır ve yenilenebilir enerji gücü yeterli düzeye çıktığında şarj devam eder.


Fast modu


Bu modda araç maksimum güçte şarj olur.Bu güç yenilenebilir bir enerji kaynağından veya sadece şebekeden gelebilir.Elektrikli araç şarj maliyeti mod ve arabanın kendiside dahil olmak üzere birçok etkene bağlıdır.


Güneş enerjisi ve rüzgar enerji santraliniz yoksa Zappi normal bir Mod3 şarj noktası gibi şarj olmaktadır.

Ürün Elektriksel Özellikleri

Anma Gücü: 7kW (1-ph) veya 22kW (3-ph)
Anma Voltajı: 230V AC Single Phase veya 400V AC 3-phase (+/- 10%)
Anma Akımı: 32A
Koruma Önlemleri: 30mA Type A RCD + 6mA DC protection (EN 62955)

Güneş veya rüzgar yenilenebilir enerji sisteminiz yoksa zappi normal bir elektrikli araç şarj cihazı gibi çalışabilir. Yenilenebilir enerji sistemleri sonrada şarj istasyonuna eklenebilir.

Zaman ayarı özelliği

Belirli saatlerde 'enerji tarifeleri kullanım süresi' önemli ölçüde daha ucuzdur. Zappi ile, en düşük oranların olduğu zamanlarda şarj etmeye başlamak için "zamanlayıcıyı artır" seçeneğini kullanabilirsiniz. EV'niz için maliyet tasarrufu sağlayan bir şarjlı çalar saat!

Pin Kodu Özelliği

5 haneli pin kodu, kullanmak isterseniz bu akıllı elektrikli araba şarj noktasına entegre edilmiş bir güvenlik özelliğidir. İnsanların ayarlarınızı değiştirmesini veya solar EV şarj cihazınızı izinsiz veya kurcalamadan kullanmasını engeller.

Yenilenebilir Enerji Kaynağı yada Şebeke Destekli

zappi, Solar PV'niz veya rüzgar üretiminizle uyum içinde çalışır, yani aracınızı yeşil enerji kullanarak ücretsiz olarak şarj edebilirsiniz. Evde yenilenebilir bir enerji kaynağınız yoksa, zappi "hızlı modda" diğer tüm şarj cihazları gibi çalışır.

Zaman ayarı özelliği

Myenergi uygulaması, cihazlarınıza dünyanın her yerinden erişmenizi ve kontrol etmenizi sağlar! Görsel grafikler, içe/dışa aktarma bilgilerinizi tek bir yerden izlemenize olanak tanır.
YILKOMER
Çevrimiçi
1
Merhaba yardımcı olabilir miyim?
Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?