YılkomerCharhe JoinOn

YılkomerCharge ürün gamında yer alan Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Elektrikli Araç Üreticileri tarafından onaylanmış, güncel tüm araçlara uyumlu, IEC normlarına uygun, yüksek korumalı ürünlerdir.
YılkomerCharge global düzeyde kendini ispat etmiş birçok ürünü bünyesinde bulundurarak araç ve müşteri özelinde çözümler sunmaktadır.

YılkomerCharge I-ON


ŞEHİR ORTAMI İÇİN EN İDEAL ŞARJ DENEYİMİ YılkomerCharge I-ON

YılkomerCharge I-ON Şarj istasyonları mekanik ve kimyasal darbelere karşı yüksek dayanımlı gövdeleri ile şehir içi ortak kullanım için en uygun şarj istasyonlarıdır. Altıgen şeklinde tasarımı araçların kolay şarj pozisyonu almasına imkan sağlar

Ürün Referans  standartları

 • IEC/EN 61851-1
 • IEC/EN 61439-7

Ürün Teknik Özellikleri

 • Koruma Seviyesi IP55
 • Şok Direnci: IK10
 • Çalışma Sıcaklığı -25 / +50 °C
 • Maksimum Güç (kW): 7,4+7,4 / 11+11 / 22+22YılkomerCharge I-ONWALL


En sağlam ve Kompakt Elektrikli Araç Duvar Şarj Üniteleri

YılkomerCharhe I-ON WALL IP Değeri yüksek antikorozif açık alan uyumlu olarak üretilmiştir. Birden fazla elektrikli aracı 22 kW gücünde aynı anda şarj edebilir. Otoparklar için oldukça ideal bir üründür.

Ürün Referans  standartları

 • IEC/EN 61851-1
 • IEC/EN 61439-7

Ürün Teknik Özellikleri

 • Koruma Seviyesi IP55
 • Şok Direnci: IK10
 • Çalışma Sıcaklığı -25 / +50 °C
 • Maksimum Güç (kW): 7,4+7,4 / 11+11 / 22+22YılkomerCharge I-CON


Özel Alanlar İçin Zarif ve Compact Bir Şarj Deneyimi

YılkomerCharge I-CON Wallbox serisi ev ve özel ortamlar için mükemmel küçük boyutları ve estetik tasarımı ile harika bir şarj deneyimi sağlar. Tüm araç modellerinin uluslararası standartlara uygun olarak hızlı ve sorunsuz şarj edilmesini sağlar. Tüm ürünler önemli ölçüde enerji tasarrufu odaklıdır ve ev kullanıcılarının ve araçların olası elektriksel kaçaklara karşı korunması adına üstün koruma ürünlerine sahiptir. Ürün tek elle şarja imkan tanımaktadır. Alışveriş sonrası ellerinizde poşetler varken kolayca aracınızı şarja takabilirsiniz. Ürün ön yüzeyi kişiselleştirilebilir özelliklere sahiptir.
YılkomerCharge I-CON Premium


Basit ve Hızın Birleşimi Maksimum Verimlilik

YılkomerCharge I-CON Premimum üstün arayüzü ile mesajları görüntülemenize şarj ayarlarını uygulama aracılığıyla yönetmenize imkan tanıyan kullanıcı dostu bir üründür. Tüm araç modellerinin uluslararası standartlara uygun olarak hızlı ve sorunsuz şarj edilmesini sağlar. Tüm ürünler önemli ölçüde enerji tasarrufu odaklıdır ve ev kullanıcılarının ve araçların olası elektriksel kaçaklara karşı korunması adına üstün koruma ürünlerine sahiptir. Ürün tek elle şarja imkan tanımaktadır. Alışveriş sonrası ellerinizde poşetler varken kolayca aracınızı şarja takabilirsiniz. Ürün ön yüzeyi kişiselleştirilebilir özelliklere sahiptir.
YılkomerCharge Hyper DC


DC Hızlı Şarjın Keyfi için YılkomerCharge Hyper Serisi ile tanışın!

75,150,300 kW güçlerinde sınırsız şarj için en doğru ürün!
Ek AC 22 Kw çıkışlı ek kombine seçeklerle şık ve sağlam bir tasarım !
Kapalı ve Açık park yerlerine uyumlu, ödeme seçenekli, farklı CCS,CHadeMO çıkış sayılarıyla maksimum konforu Hyper DC serisi ile yaşayın!


YILKOMER
Çevrimiçi
1
Merhaba yardımcı olabilir miyim?
Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?