Ücretsiz Keşif

Ürün Seçimi

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Başvuru Formu

  Villa Tipi Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri


  Villanızda sizin ve ailenizin aracını araç özelliğine bağlı olarak 4-8 saat aralığında şarj etme konforuna ne dersiniz? Villanızda akşam eve geldiğinizde aracınızı taktıktan sonra müthiş konfor ve güvende şarj deneyimi için doğru adrestesiniz. Birçok Porche, BMW, Mercedes gibi araç markaların kullanıcılarının mutlu deneyimlerine sahip YılkomerCharge sizlere de ev konforunda aracınızı şarj etmeniz için çözüm ortaklığı öneriyor. Öncelikli olarak uzman mühendislerimizi villanızda keşif çalışması gerçekleştirmekte ve elektrik tesisat kontrolü sağlamaktadır. Gerekli ölçüm ve analizler sonucunda teknik altyapıya uygun çözümler sunulmakta olası eksiklikler raporlanmakta ve kullanıcı ön bilgilendirme servisimizle elektriksel riskler ve öneriler kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Gerekli tasarım sonucu uygunluk sağlanması sonucunda güvenli elektrik şarjı için ürün seçimi yapılmaktadır. Uzman uygulama ekibimiz villanızda en konforlu lokasyona kurulum sağlayıp sizlere gerekli eğitimi sunmaktadır.

  Aracınızı güvenle şarj etmek için şimdi keşif başvurusunda bulunun!


  Bireysel Ev Tipi Tekli Elektrikli Araç İstasyon Çözümleri


  Ev ve işyerinizde kendinize ait bir elektrikli araç şarj istasyonunuzun olması elektrikli araç şarj deneyiminin en konforlu şeklidir.

  Aracınızı şarj etmek için en uygun yer eviniz olacaktır. Dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz ve bu şarj özellikle şehir içi kullanım için fazlasıyla yeterli olacaktır. Yüksek korumalı ev tipi elektrikli araç şarj istasyonlarımızı akıllı ev sistemine entegre edebilir dilerseniz uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  Ev tipi kullanıcılar için AC Elektrikli Araç Şarj istasyonları en ideal ürünlerdir. Ürünlerimizde Raycap Markalı yüksek korumalı AG Parafudr sistemleri ve filtreli kaçak akım röleleri kullanılmaktadır.

  YılkomerCharge ekibi bireysel kullanım için ürün tedariği yapan müşterilerimiz teknik kullanım eğitimini uygulamalı olarak vermektedir.
  7,4 kW,11 kW,,22 kW,,24 Kw güçlerde monofaze ve üçfaz seçenekleriyle ürünlerimizi tesis altyapısına uygun olarak seçebilmekteyiz.

  YılkomerCharge AC WallType
  Teknik olarak tüm araç tipleriyle uyumlu olan YılkomerCharge AC Walltype ürünleri ev kullanıcılar için kullanıcı dostudur. Kullanımı oldukça basit ve işlevsel olarak AC Duvar Tipi Elektrikli Şarj İstasyonlarımız ani aşırı gerilim ve yıldırım darbelerine karşı koruma özelliklidir. Harmonik filtreli kaçak akım röle özellikleriyle maksimum güvenlik sağlar.


  Ücretsiz Keşif

  Ürün Seçimi

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Başvuru Formu

   YILKOMER
   Çevrimiçi
   1
   Merhaba yardımcı olabilir miyim?
   Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?