Ücretsiz Keşif

Ürün Seçimi

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Başvuru Formu

  Site –Rezidans Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri


  Site ve rezidans gibi toplu yaşam alanlarında elektrikli şarj istasyonları mutlaka yer almalıdır. Nitekim yeni yapılan projelerde yönetmelikler gereği elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu bir zorunluluktur. Site sakinlerini ve yönetimleri optimum noktada birleştiren çözümlerimiz, ödeme sistemli elektrikli araç şarj istasyonlarımız, tekli ve çok kullanıcı çıkışlı siteler için tasarlanmış istasyonlarımız ile tamamen kullanıcı çözümlerimizle tanışma vakti! Site yönetim elektrikli araç şarj istasyonu yönetim programlarımız ve site içi ödeme sistemli çözümlerimiz akıllarınızda yer alacak tüm sorulara yanıt bulmanızı sağlayacaktır. Site kurulumlarında öncelikle site kapasitesi ışığında kurulum sayısını belirlemek ve elektrik altyapı kontrolleri için uzman mühendis ekibimiz gerekli keşif çalışmasını gerçekleştirmektedir. Ardından tasarım ve ürün önerisi ile siz değerli müşterilerimize çözüm sunmaktayız. Siteniz için en uygun çözüme karar verdikten sonra uzman uygulama ekibimiz gerekli kurulumları sağlamakta ve raporlamayı gerçekleştirmektedir. Hem site yönetimi hem de site sakinleri için hızlandırılmış eğitim programımız ile mühendislerimiz sizlere gerekli bilgilendirmeleri sunacaktır. Size kalan ise güvenle elektrikli aracınızın keyfini çıkarmak olacaktır.

  Elektrikli araçların şarjı sırasında sitelerde oluşabilecek ani gerilim yükselmeleri, switching ve harmonik darbeleri, yıldırım olayları sonucunda hem araç hem de elektrikli araç şarj istasyonu zarar görebilir. Bunun önlenmesi için site geneli elektriksel koruma ve topraklama kontrolleri, doğru yıldırımdan korunma sistem kurulumu son derece önemlidir. Ana firmamız Yılkomer uzmanlık alanları olan ani aşırı gerilim ve yıldırımdan korunma sistemlerinde keşif sırasında tarafımızca analiz edilecektir.

  Siteler için AC ve DC Elektrikli araç şarj istasyonu çözümlerimiz bulunmaktadır. Tekli ve Çok kullanıcılı çözümler ile güvenli araç şarjı için doğru adrestesiniz.


  Bireysel Ev Tipi Tekli Elektrikli Araç İstasyon Çözümleri


  Ev ve işyerinizde kendinize ait bir elektrikli araç şarj istasyonunuzun olması elektrikli araç şarj deneyiminin en konforlu şeklidir.

  Aracınızı şarj etmek için en uygun yer eviniz olacaktır. Dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz ve bu şarj özellikle şehir içi kullanım için fazlasıyla yeterli olacaktır. Yüksek korumalı ev tipi elektrikli araç şarj istasyonlarımızı akıllı ev sistemine entegre edebilir dilerseniz uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  Ev tipi kullanıcılar için AC Elektrikli Araç Şarj istasyonları en ideal ürünlerdir. Ürünlerimizde Raycap Markalı yüksek korumalı AG Parafudr sistemleri ve filtreli kaçak akım röleleri kullanılmaktadır.

  YılkomerCharge ekibi bireysel kullanım için ürün tedariği yapan müşterilerimiz teknik kullanım eğitimini uygulamalı olarak vermektedir.
  7,4 kW,11 kW,,22 kW,,24 Kw güçlerde monofaze ve üçfaz seçenekleriyle ürünlerimizi tesis altyapısına uygun olarak seçebilmekteyiz.

  YılkomerCharge AC WallType
  Teknik olarak tüm araç tipleriyle uyumlu olan YılkomerCharge AC Walltype ürünleri ev kullanıcılar için kullanıcı dostudur. Kullanımı oldukça basit ve işlevsel olarak AC Duvar Tipi Elektrikli Şarj İstasyonlarımız ani aşırı gerilim ve yıldırım darbelerine karşı koruma özelliklidir. Harmonik filtreli kaçak akım röle özellikleriyle maksimum güvenlik sağlar.


  Ücretsiz Keşif

  Ürün Seçimi

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Başvuru Formu

   YILKOMER
   Çevrimiçi
   1
   Merhaba yardımcı olabilir miyim?
   Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?