Neden Yılkomer & Charge

Doğru Mühendislik

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları konusu Elektrik Mühendisliği’nin temel prensiplerini içermektedir. Başta kurucumuz Elektrik Yüksek  Mühendisi Serdar Aksoy olmak üzere  tüm teknik ekibimiz konusunda uzman mühendislerden oluşmaktadır. Doğru keşif, uygulama, ürün seçimi ve entegrasyon adımlarında teknik bilgi ve elektriksel altyapı konusunda YılkomerCharge kadrosu tam donanımlıdır.

Doğru Ürün

YılkomerCharge Elektrikli Araç Şarj İstasyonları konusunda Dünya’da lider markaların ülke sorumluluğunu yürütmektedir. Tüm araç markalarıyla entegre ve önerilen ürünleri kullanan firmamız doğru ürünleri doğru mühendislikle birleştirerek sorunsuz şarj deneyimini yaşamanıza imkan tanımaktadır.

Doğru Uygulama

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları uygulaması en az ürün seçimi ve tasarımı kadar önemlidir. Uzman eğitimli uygulama ekibimiz ,binlerce uygulama referansı ve tecrübesiyle sizlerin elektrikli araç şarj istasyonları kurulumunda güvenle aracınızı şarj etmenize aracı olacaktır.

Doğru Koruma

Yılkomer ana uzmanlık alanları arasında yer alan Yıldırım ve Ani Aşırı Gerilimden korunma sistemleri, Topraklama ve Kaçak Akım Rölesi çözümlerinin hem elektrikli araç şarj istasyonu kurulumunda hem de kurulumu yapılan tesisin korunmasında uygulanması ve çözüm planları içerisinde yer alması güvenli şarj deneyimi için oldukça önemlidir. YılkomerCharge olarak kurulumu yapılan her tesis elektriksel açıdan uzmanlık alanlarımız kapsamında detaylı incelemeden geçmekte ve raporlanmaktadır. Aksi durumda hem araç hem de şarj istasyonu zarar görebilir.

Satış Sonrası Destek ve Eğitim

YılkomerCharge uzman eğitim kadrosu elektrikli araç şarj istasyonunun kurulumu tamamlandıktan sonra %100 müşteri memnuniyeti kapsamında sizlere detaylı bir eğitim sunmaktadır. Araç şarjının nasıl yapılacağı cihazın nasıl kullanacağı ve nelere dikkat edileceği konusunda uzman mühendislerimizden gerekli bilgiyi alabileceksiniz. Ayrıca kullanım aşamasında karşısınıza çıkabilecek tüm soru işaretleri için YılkomerCharge uzman ekibinin yanınızda olduğunu unutmayın.

  • Ücretsiz Keşif
  • Ürün Seçimi
  • Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Uygulaması
  • Danışmanlık
  • Eğitim
  • Mühendislik ve daha fazlası için doğru yerdesiniz.

Unutmayın Yılkomer ‘Değerlerinizi Korur!’

YILKOMER
Çevrimiçi
1
Merhaba yardımcı olabilir miyim?
Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?