Hakkımızda

Yılkomer & Charge Yılkomer firmasının bir yan kuruluşudur. Yılkomer & Charge Uzman mühendis kadrosu, teknik donanımı ve üst düzey ürünleri ile Elektrik Mühendisliği’nin ana konuları içerisinde yer alan Elektrikli Araç Şarj İstasyonları konusunda Türkiye genelinde keşif, kurulum, projelendirme ve satış sonrası eğitim & destek temel iş konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Yılkomer & Charge özellikle bireysel ev kullanıcılarının elektrikli araca geçişte sorun yaşamaması, doğru şarj cihazını almaları, kurulumunu yaptırmalarını ve kullanımını öğrenmeleri; siteler, otoyollar, benzin istasyonları, restoranlar, ticari işletmeler, fabrikalar, otel ve rezidans yönetimlerinin elektrikli araç şarj cihazı kurulumlarının yapılması ve eğitimlerinin verilmesi, ödeme sistemlerinin hayata geçirilmesi, network yazılım desteği, altyapı hesaplarının yapılması konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Porche, BMW, TOGG, Audi, Mercedes, Volkswagen, Tesla, Renault, Lexus, Nissan, Chevrolet, Jaguar, Mini Cooper ve benzeri birçok markanın çözüm ortağı olan firmamız, uluslararası düzeyde tüm araç tipleri ile entegre, yüksek teknolojili elektrikli araç şarj üniteleri ile müşterilerimize kusursuz bir başlangıç yaptırmayı hedeflemekteyiz.

Ana kuruluşumuz Yılkomer’in uzmanlık alanı alanı olan Yıldırım ve Ani Aşırı Gerilimden Korunma, Kaçak Akım Rölesi Sistemleri, Dış Yıldırımdan Korunma Sistemleri, Topraklama ve AG Parafudr Sistemleri ile Elektrikli Araç Şarj İstasyonu kurulumlarında doğru koruma önlemlerini uzmanlıklarımızla birleştirmekteyiz. Elektrikli Araç Şarj İstasyonu kurulumlarında doğru mühendislik, sürdürülebilir kullanım, aracın ve şarj istasyonun elektriksel etkilerden zarar görmemesinin sağlanması temel ilke olmalıdır.

YılkomerCharge olarak ‘e-mobilty’ kavramını desteklemekte ülkemizin bu sürece geçişte ihtiyacı olan mühendislik altyapısını uzman ekibimizle müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duymaktayız.
Sürdürülebilir bir Dünya için Elektrikli Araç kullanımı hızla yaygınlaşırken fosil yakıtlardan kurtulmanın tam zamanı. Ülkemizin de bu dönüşüme girdiği bu dönemde Yılkomer & Charge olarak mühendislik bilgimizi otomotiv sektörü ile birleştirerek bu dönüşümün daha hızlı sağlanması için aktif rol oynamaktayız. Doğru mühendislik ve güvenli elektrikli araç şarjı için Yılkomer & Charge uzman mühendis kadrosu ile şimdi temasa geçin!
Unutmayın Yılkomer & Charge değerlerinizi korur!

YILKOMER
Çevrimiçi
1
Merhaba yardımcı olabilir miyim?
Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?