Genel Ürün Gruplarımız

YılkomerCharge ürün gamında yer alan Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Elektrikli Araç Üreticileri tarafından onaylanmış, güncel tüm araçlara uyumlu, IEC normlarına uygun, yüksek korumalı ürünlerdir.
YılkomerCharge global düzeyde kendini ispat etmiş birçok ürünü bünyesinde bulundurarak araç ve müşteri özelinde çözümler sunmaktadır.

AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonları


YılkomerCharge ACWall Modelleri villa, bireysel konut, işyeri, apartmanlar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, kamu kuruluşları, oteller, spor tesisleri gibi birçok alanda kullanıma uygun ürünlerdir.DC Yüksek Güçlü Elektrikli Araç Şarj İstasyonları


YılkomerCharge DCFast serisi 15-25 dakika arasında tüm araç modellerinin şarjı için üretilen ürünleri kapsar. Otoyol, benzin istasyonları, Alışveriş Merkezleri, Site ve Rezidanslar, Ticari işletmeler için en ideal ürün grubudur.
Solar Batarya Destekli Elektrik Araç Şarj İstasyonları


YılkomerCharge Solar ACDC Serisi hızlı DC Şarj üniteleri içeren 100kilowattlık şarj gücüne sahip bir ünite ve elektrik altyapısına sahiptir. Aynı anda bir aracı AC ve DC olarak şarj edebilir. Solar sistemlerden enerji elde eden tesisler için ideal bir üründür.


DC YılkomerCharge Duvar Tipi Elektrikli Araç Şarj İstasyonları


YılkomerCharge WallDCSmall Serisi ile hızlı şarjı ev konforunda sağlıyoruz. Duvar tipi DC Şarj istasyonları ile hızlı şarj deneyimi zamanı dar olan kullanıcılar için en ideal çözüm olarak durmaktadır. Ayrıca oteller, ticari işletmeler, avmler içinde en ideal ürün olarak öne çıkan YılkomarCharge WallDCSmall serisi ile zamandan kazanmanın tam zamanı.
Bireysel Ev Tipi Elektrikli Araç Şarj İstasyonları


Ev ve işyerinizde kendinize ait bir elektrikli araç şarj istasyonunuzun olması elektrikli araç şarj deneyiminin en konforlu şeklidir.
Mobil Taşınabilir Elektrikli Araç Şarj İstasyonları


YılkomerCharge Mobil serisi ile taşınabilir şarj istasyonunuzu yanınıza alarak uygun bir noktadan kolayca şarj edebilirsiniz. Ofis, alışverişmerkezi, benzin istasyonu ve tüm özel işletmelerde kullanabileceğiniz YılkomerCharge Mobil serisi güvenli kullanım sertifikalarına sahiptir.

22 kW- 11 kW- 3,4 kW- -7,4 kW seçenekleri ile her araç ve sisteme uygun mobil şarj istasyonunuzu mutlaka araç bagajınızda taşımanızı öneririz.


Villa Tipi Elektrikli Araç Şarj İstasyonları


Villanızda sizin ve ailenizin aracını araç özelliğine bağlı olarak 4-8 saat aralığında şarj etme konforuna ne dersiniz? Villanızda akşam eve geldiğinizde aracınızı taktıktan sonra müthiş konfor ve güvende şarj deneyimi için doğru adrestesiniz.
Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Yıldırım ve Ani Aşırı Gerilimden Korunma Sistemleri


YılkomerCharge Raycap AG Parafudr Sistemlerinin ülke sorumluluğunu yürütmektedir. 2400 çeşit AG Parafudr çözümü ile tesisinizi ve villanızı korumak için en doğru ürünü sizler için seçmemiz ve keşif çalışması yapmamız için şimdi temasa geçin!
YılkomerCharge Hyper DC


Yılkomer olarak hem şarj istasyonlarınızı hem de aracınızı Aşırı gerilim ve kaçaklara karşı üstün teknolojili AG Parafudr sistemleri ve Kaçak Akım Rölesi sistemleri ile koruma altına alıyoruz. Partnerimiz Raycap tarafından üretilen Tip 1+2 AG Parafudr sistemleri EV Charge sistemleri için özel tasarlanmıştır. Ayrıca Partnerimiz Gewiss tarafından üretilen B tipi ve AIR tipi ürünlerle maksimum güvenli şarjın anahtarını sizlere sunuyoruz. Unutmayın Yılkomer ‘Değerlerinizi Korur’!

YILKOMER
Çevrimiçi
1
Merhaba yardımcı olabilir miyim?
Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?