Ücretsiz Keşif

Şarj İstasyonu Çözümleri

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Başvuru Formu

  Benzin Akaryakıt İstasyonları Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri


  Geleceğin istasyonları artık elektrikli araç şarj istasyonlarıdır. Bir akaryakıt istasyonun en az yarı kapasitesinde elektrikli araç şarj istasyonuna dönüşmesi önümüzdeki birkaç yılda zorunluluk haline gelecektir. Özellikle bireysel kullanıcılar akaryakıt istasyonuna DC şarj ihtiyacı ile giriş yapacaktır ve aracınız 10-20dakika aralığında şarj edip yoluna devam etmek isteyecektir. Akaryakıt istasyonları için kaçınılmaz bir yatırım olan DC hızlı elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulumu için YılkomerCharge uzman kadrosu ile temasa geçebilir tesisinizle ilgili gerekli çözümleri öğrenebilirsiniz.


  Bireysel Ev Tipi Tekli Elektrikli Araç İstasyon Çözümleri


  Ev ve işyerinizde kendinize ait bir elektrikli araç şarj istasyonunuzun olması elektrikli araç şarj deneyiminin en konforlu şeklidir.

  Aracınızı şarj etmek için en uygun yer eviniz olacaktır. Dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz ve bu şarj özellikle şehir içi kullanım için fazlasıyla yeterli olacaktır. Yüksek korumalı ev tipi elektrikli araç şarj istasyonlarımızı akıllı ev sistemine entegre edebilir dilerseniz uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  Ev tipi kullanıcılar için AC Elektrikli Araç Şarj istasyonları en ideal ürünlerdir. Ürünlerimizde Raycap Markalı yüksek korumalı AG Parafudr sistemleri ve filtreli kaçak akım röleleri kullanılmaktadır.

  YılkomerCharge ekibi bireysel kullanım için ürün tedariği yapan müşterilerimiz teknik kullanım eğitimini uygulamalı olarak vermektedir.
  7,4 kW,11 kW,,22 kW,,24 Kw güçlerde monofaze ve üçfaz seçenekleriyle ürünlerimizi tesis altyapısına uygun olarak seçebilmekteyiz.

  YılkomerCharge AC WallType
  Teknik olarak tüm araç tipleriyle uyumlu olan YılkomerCharge AC Walltype ürünleri ev kullanıcılar için kullanıcı dostudur. Kullanımı oldukça basit ve işlevsel olarak AC Duvar Tipi Elektrikli Şarj İstasyonlarımız ani aşırı gerilim ve yıldırım darbelerine karşı koruma özelliklidir. Harmonik filtreli kaçak akım röle özellikleriyle maksimum güvenlik sağlar.


  Ücretsiz Keşif

  Ürün Seçimi

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Başvuru Formu

   YILKOMER
   Çevrimiçi
   1
   Merhaba yardımcı olabilir miyim?
   Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?