Ücretsiz Keşif

Ürün Seçimi

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Başvuru Formu

  Alışveriş Merkezi Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri


  Alışveriş merkezlerinde yer alan elektrikli araç şarj istasyonları en sık kullanılan ve tercih edilen istasyonlar olma özelliği taşımaktadır. Elektrikli araç kullanıcıları AVM de zaman geçirirken araçlarının şarj olması onlar için oldukça büyük bir kullanıcı memnuniyet sunmaktadır. Bundan dolayı alışveriş merkezleri için elektrikli araç şarj istasyonu olmazsa olmaz özelliktedir. Bazı alışveriş merkezleri kullanıcılarına bu hizmeti ücretsiz sunarken ödeme yöntemli olarak da araç şarj istasyonu hizmeti sağlamak mümkündür. AVM ler için ciddi bir gelir getirisi olan istasyonlar kullanıcılarında memnun oldukları şarj istasyonunu içeren alışveriş merkezini tercih etmesini sağlıyor ve kazan –kazan ilişkisi ile şehiriçi e-mobilty dönüşümüne oldukça önemli bir katkı sağlanmış oluyor. YılkomerCharge olarak alışveriş merkezlerine uygun elektrikli araç şarj istasyonları kurulumlarını sağlamaktayız. Gerekli keşif ve hesaplar sonucunda AVM kapasitesi uyarınca projelendirme ve uygulama çalışmaları ile yüksek güvenlikli ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.


  Bireysel Ev Tipi Tekli Elektrikli Araç İstasyon Çözümleri


  Ev ve işyerinizde kendinize ait bir elektrikli araç şarj istasyonunuzun olması elektrikli araç şarj deneyiminin en konforlu şeklidir.

  Aracınızı şarj etmek için en uygun yer eviniz olacaktır. Dilediğiniz zaman şarj edebilirsiniz ve bu şarj özellikle şehir içi kullanım için fazlasıyla yeterli olacaktır. Yüksek korumalı ev tipi elektrikli araç şarj istasyonlarımızı akıllı ev sistemine entegre edebilir dilerseniz uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  Ev tipi kullanıcılar için AC Elektrikli Araç Şarj istasyonları en ideal ürünlerdir. Ürünlerimizde Raycap Markalı yüksek korumalı AG Parafudr sistemleri ve filtreli kaçak akım röleleri kullanılmaktadır.

  YılkomerCharge ekibi bireysel kullanım için ürün tedariği yapan müşterilerimiz teknik kullanım eğitimini uygulamalı olarak vermektedir.
  7,4 kW,11 kW,,22 kW,,24 Kw güçlerde monofaze ve üçfaz seçenekleriyle ürünlerimizi tesis altyapısına uygun olarak seçebilmekteyiz.

  YılkomerCharge AC WallType
  Teknik olarak tüm araç tipleriyle uyumlu olan YılkomerCharge AC Walltype ürünleri ev kullanıcılar için kullanıcı dostudur. Kullanımı oldukça basit ve işlevsel olarak AC Duvar Tipi Elektrikli Şarj İstasyonlarımız ani aşırı gerilim ve yıldırım darbelerine karşı koruma özelliklidir. Harmonik filtreli kaçak akım röle özellikleriyle maksimum güvenlik sağlar.


  Ücretsiz Keşif

  Ürün Seçimi

  Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Başvuru Formu

   YILKOMER
   Çevrimiçi
   1
   Merhaba yardımcı olabilir miyim?
   Elektrikli aracınız için bilgiye ihtiyacınız var mı?